Evenementen Contact

Black and White Company
Schuco
Rhodesgoed
Filou
Factor 4
Vision 21

Bestuur en medewerkers

De vlotte werking van Black And White Lendelede is alleen mogelijk dankzij de inzet van de bestuursleden en tientallen medewerkers.

Raad van bestuur

  • Algemeen voorzitter van de vzw: Rob Bloemen
  • Clubvoorzitter: Carlos Debyser
  • Clubsecretaris: Kris Bollengier
  • Sportief manager: Joost Kerckhof
  • Sportief verantwoordelijke dames: Joost Kerckhof
  • Sportief verantwoordelijke heren: Wim Degezelle
  • Jeugdverantwoordelijke: Inge Rots
  • Event- en commercieel manager: Wim Degezelle
  • Financieel manager: Hilde Donck
  • Logistiek manager: Luck Demets
  • IT verantwoordelijke: Niels Delaere

Commerciële cel

  • Vincent Kint
  • Rob Bloemen
  • Wilfried Callebaut
  • Dries Pillen
  • Dirk Sabbe
  • Wim Degezelle

Bestuursmedewerkers

  • Penningmeester: Johan Braekeveld
  • Verantwoordelijke uitrustingen:  Lena Debergh
  • Acties en viporganisatie: Stefaan Deldycke, Alex Parmentier, Gerdy Van Ryssel, Danny Bonte, Ludo Vandewiele

Scheidsrechters

  • Dirk Marechal
  • Linde Maertens
  • Luck Demets
  • Raf Decoene
  • Stefaan Ryckebusch
  • Steven Maelfait

Commissieleden

  • Joost Kerckhof

Markeerders

  • Johan Braekeveld
  • Luck Demets
  • Katrien Vanoosthuyse
  • Kelly Piccavet
  • Kris Bollengier
  • Rik Durinck
  • Benny Haemers
  • Niels Delaere
  • Elien Seynaeve

Scouting

  • Andy Laperre

Kinesist

  • Dominique Devriese
  • Thomas Declerck
  • Julie Vermander

Trainers

  • Zie diverse ploegen

Terreinverantwoordelijken

  • Heren A: Luc Huysentruyt
  • Heren B: Marc Holvoet
  • Dames A: Ludo Vandewiele
  • Dames B: Stef Deldycke
  • Dames C: Cinthy Decoopman
  • Dames D: Johan Braekeveld
  • Recrea: Jikke Demets

Verantwoordelijken ballenrapers

  • Evy Parmentier

Algemene kledijverantwoordelijke

  • Lena Debergh

Ploegverantwoordelijken jeugd

  • U19 Meisjes: Trui Follet
  • U17 A Meisjes: Valerie Delva
  • U17 B Meisjes: Sofie Maes
  • U17 Jongens: Kris Bollengier
  • U15 A Meisjes: Vicky Decoutere
  • U15 B Meisjes: Ilse Vannieuwenhuyse
  • U15 A Jongens: Ann Malysse
  • U13 A Meisjes: Annick Vandewalle
  • U13 B Meisjes: Stefanie Czvek
  • U13 A Jongens: Angelique Van Troys
  • U13 B Jongens: Francis Bonte
  • Volleytour 2.b R5: Parmentier Nico
  • Volleytour 2.b R8: Parmentier Nico
  • Volleytour 2.0: Katrien Dekeerschieter
  • U9: Lore Vanbiervliet

Wasmoeders

  • Heren A: Lieve Coine
  • Heren B: Nadine Derweduwen
  • Dames A: Anja Viaene
  • Dames B: Marleen Gheysen
  • Dames C: Kaatje Christiaen
  • Dames D: Yasmina Parmentier

Boterhamsmeerders

  • Heren A: Gerdi Van Ryssel
  • Heren B: Linda Vroman
  • Dames A: Lieve Coine
  • Dames B: Bart Vlieghe
  • Dames C: Kathy Houthoofd
  • Dames D: Luck Demets

Huisfotograaf

  • Jan Huysentruyt

 

© 2018 Black and White Company Lendelede | Website: Use Webdesign